Vícedenní akce

Víkend, týden nebo tábor u koní

Pobytové akce

pod názvem Koňská opera

V naší stáji pořádáme i vícedenní akce, na kterých vás čeká intenzivní výuka jízdy na koni. Kromě výuky jízdy na koni je součástí také ubytování v blízké Vlašimi a celodenní stravování. Akcí se ale lze také zúčastnit příměstskou formou bez ubytování.

Vybírat můžete mezi víkendovými pobyty, prázdninovým týdnem a několika turnusy dětských táborů. Všechny tyto akce jsou realizovány pod hlavičkou Koňské opery a konají se v předem naplánovaných termínech od jara až do podzimu.

Koňská opera nabízí v rámci několikadenního intenzivního pobytu možnost naučit se s koníkem komunikovat a bezpečně a správně ho ovládat dětem i dospělým, začátečníkům i pokročilým, zdravým i hendikepovaným.

Vícedenní akce u koní pro každého
Společným rysem všech akcí je maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Naši instruktoři se jezdcům při vyjížďkách nebo práci na jízdárně opravdu věnují.

Kromě výuky jízdy na koni na jízdárně i v terénu si budeme o koních také povídat, seznámíme vás s pomůckami, které při jízdě na koni používáme, zkusíte si, jak dokážete s koníkem komunikovat při práci ze země a kromě toho si vyzkoušíte i další činnosti, které s chovem koní a péčí o ně souvisejí.

Chcete vědět víc?

Pro veškeré informace o vícedenních akcích u koní se prosím podívejte na stránky Koňské opery, kde najdete vše potřebné, včetně kontaktu a možnosti přihlášení.

Jestliže chcete být v obraze a nepropásnout žádnou akci či termíny přihlašování, doporučujeme též sledovat facebookové stránky Koňské opery.

V případě dotazů k těmto akcím použijte výhradně kontaktní informace uvedené na stránkách Koňské opery.